Tze.pl Wrocław ul. Kominiarska 62A Nip 827 192 58 20
logo ulugi tze 3

ZAPROJEKTUJEMY, WYSZUKAMY, DORADZIMY, ZAPLANUJEMY

Budowanie lub instalacja to wyzwanie a dobry plan to podstawa! 
Nie można  rozpocząć bez szczegółowego zaplanowania każdego etapu. W przeciwnym wypadku możemy być niemile zaskoczeni dodatkowymi kosztami lub złą jakością wykonanych prac. Dlatego przed startem inwestycji zapoznaj się z etapami jakie na Ciebie czekają. 
 
general icon1

1. PLAN

general icon2

2. Projekt

general icon3

3. Realizacja

Czym się zajmujemy

Oferta usług budowlanych i instalacyjnych jak również materiałów budowlanych

ZAJMIEMY SIĘ DZIAŁKA I PROJEKTEM ORAZ ADAPTACJĄ.

Przedstawimy Tobie projekt, który będzie odpowiadał Twoim wymaganiom. Na Twoje życzenie zmienimy układ pomieszczeń, ich wielkość lub przeznaczenie. Projekt będzie spełniał wszystkie warunki techniczne wymagane przez Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego lub WZ

ZAJMIEMY SIĘ PRACAMI ZIEMNYMI I MURARSKIMI.

Przygotujemy teren pod budowę.  Prace murarskie obejmują wykonanie fundamentów, izolacji poziomej, termicznej, wymurowanie ścian nośnych i działowych, kominów i przewodów wentylacyjnych jak również różnego rodzaju dobudowy. W zakresie naszych prac znajduje się również konstrukcja stropu oraz usługi dekarskie i blacharskie. 

Dzięki wysokiej jakości wyposażeniu firmy  szybciej i dokładniej wykończymy powierzchnie ścian i sufitów. Wyjątkowe rozwiązania nadadzą wnętrzom ciepły i nowoczesny klimat. Możemy również zaoferować wykonanie sufitów podwieszanych listwowych i kasetonowych, systemów oddymiania i grzewczych.

ZAJMIEMY SIĘ INSTALACJAMI

Instalacja elektryczna da możliwość zasilenia wszelkiego rodzaju odbiorników elektrycznych używanych w gospodarstwie domowym w bezpieczny i wygodny sposób. Specjalistyczny zespół zajmie się instalacją wodno-kanalizacyjną tak, aby w przyszłości nie wyniknęły mniej lub bardziej poważne awarie.

ZAJMIEMY SIĘ Materiałami

Fotowoltaika


Nasz zespół pomoże Ci w wyborze najbardziej optymalnej lokalizacji dla paneli słonecznych. Ogniwa montujemy na gruncie oraz na dachach budynków – mamy niezbędne systemy mocujące oraz sprzęt i pojazdy, dzięki którym działamy bezpiecznie i sprawnie. Przede wszystkim jednak dysponujemy doświadczeniem i wiedzą, które wyróżniają nas na tle konkurencji.

Pompy ciepła

Nowoczesne ogrzewanie Pompa ciepła powietrze-woda przynosi nie tylko zyski dla środowiska, ale także oszczędności finansowe. Rozwiązanie to, z wykorzystaniem powietrza jako źródła energii, jest bardzo proste i nie wymaga dużych inwestycji. Niskie koszty inwestycji w pompę ciepła powietrze-woda można dodatkowo obniżyć, korzystając z dofinansowania na instalację pompy ciepła lub wymianę nieefektywnych kotłów i akumulacyjnych lub elektrycznych systemów grzewczych.

KLIMATYZACJA

Możemy zadbać o przyjemną temperaturę w upalne dni. W zależności od powierzchni jaką będzie trzeba schłodzić oraz ilości urządzeń elektrycznych w pomieszczeniu pomożemy Tobie w doborze odpowiedniego klimatyzatora i jego instalacji.

OGRZEWANIE Podłogowe - POMPA CIEPŁA LUB GAZ

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie zaopatrzenia oraz montażu instalacji grzewczej. To najpopularniejsze rozwiązanie ogrzewania domów i mieszkań. Po wstępnej konsultacji dobierzemy najodpowiedniejszą moc grzewczą do potrzeb domowników.

REKUPERACJA

Możemy zadbać o przyjemną temperaturę w upalne dni. W zależności od powierzchni jaką będzie trzeba schłodzić oraz ilości urządzeń elektrycznych w pomieszczeniu pomożemy Tobie w doborze odpowiedniego klimatyzatora i jego instalacji.

oPINIE O NASZEJ FIRMIE

cO NAPISALI O NAS KLIENCI

consultant icon

ZAINTERESOWANY? - NAPISZ LUB ZADZWOŃ

Zadzwoń i zapytaj j LUB MAIL Biuro@tze.pl.

Pracujemy z najlepszymi

loga
longi solar risen energy 1280x720 1
pompa ciepła Mitsubishi
partner5
map img