Tze.pl Wrocław ul. Kominiarska 62A Nip 827 192 58 20

Co robimy

projektujemy, doradzamy, budujemy, instalujemy, serwisujemy

industry img1

Zespół inżynierów

industry img2

Park maszynowy i zaplecze sprzętowe

industry img3

Innowacyjne materiały i technologie

Decydując się w dzisiejszych czasach,  na budowę własnego domu od podstaw, warto postawić na firmę która stawia na  fachowość i terminowość. Nie trudno znaleźć budowlańców, którzy przedłużają w nieskończoność czas budowy, której ostateczny efekt i tak pozostawia wiele do życzenia.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem w budowlance jak również w montażu instalacji.  

Stanowimy zgraną ekipę budowlańców i instalatorów, którzy potrafią  ze sobą dobrze współpracować, dzięki czemu praca przy budowie domu sprawnie posuwa się ku końcowi.

Dysponując fachowym zespołem oraz zapleczem sprzętowym  oraz kompleksowością całego zlecenia przygotowujemy działkę pod budowę, budujemy dom oraz montujemy wszystkie instalacje aby finalne rachunki za eksploatację nowego domu tj. prąd i ogrzewanie wynosiły kilka złotych na rok.

Tak! – jest to możliwe

Realizując każde zlecenie naszym celem jest zadowolony Klient. Szanujemy też czas – swój i naszych zleceniodawców – dlatego trzymamy się wyznaczonych z góry terminów.