Tze.pl Wrocław ul. Kominiarska 62A Nip 827 192 58 20

Najnowsze technologie, nietypowe pomysły, błyskotliwe rozwiązania oraz najwyższa jakość usług.

Tak, to właśnie my!

Naszą misją jest zwiększanie komfortu, bezpieczeństwa oraz standardu mieszkań, domów i budynków komercyjnych poprzez inteligentne sterowanie systemami, instalacjami i urządzeniami.

Jednym z naszych założeń, które odgrywa dla nas ważną rolę w prowadzeniu biznesu, jest wspieranie i korzystanie z rozwiązań Polskich producentów. Tam gdzie to możliwe staramy się wykorzystywać podzespoły oraz systemy produkowane w naszym kraju. „Dobre, bo polskie” wcale nie jest pustym sloganem!

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie:

· opracowania koncepcji systemów automatyki budynku

· stworzenia dokumentacji projektowej

· prac instalacyjnych i montażowych

· uruchomienia i programowania systemu

· integracji urządzeń i systemów oraz wizualizacji

· udoskonalenia istniejących instalacji

· konserwacji i serwisu

Jeżeli budujesz dom lub planujesz remont i zainteresował Cię temat automatyki budynkowej, systemów inteligentnego domu oraz innych nowoczesnych rozwiązań pozwalających zwiększyć komfort, bezpieczeństwo i oszczędności…

Ampio

Budujesz dom, nową siedzibę firmy lub modernizujesz?

  • dostarcz nam swój projekt
  • skorzystaj z darmowej konsultacji profesjonalistów
  • poproś o wycenę
  • dowiedz się szczegółów dotyczących montażu systemu
  • podpisz umowę instalacji 
  • ciesz się niezawodnością i komfortem jakie da Ci Ampio/Loxone/Deimic

Co wyróżnia nasze instalacje?

Stosujemy tylko głębokie puszki instalacyjne wysokiej jakości firmy Simet. Głębokość 80mm pozwala na swobodne połączenia przewodów oraz daje możliwość montażu pod łącznikiem dodatkowych modułów (np. bezprzewodowe sterowniki rolet, sterowniki do inteligentnego domu). Dla wymagających klientów możemy zastosować puszki bezhalogenowe (niebieskie) Puszki zabezpieczamy dekielkami i przygotowujemy do tynkowania.
Wykorzystujemy tylko sprawdzone rozdzielnice elektryczne firm Eaton, Hager lub KUBIAK. Dobieramy je indywidualnie do budynku i wykonywanej instalacji stosując odpowiednie rezerwy które pozwalają na późniejszą rozbudowę o dodatkowe moduły. Rozdzielnice opisujemy z należytą starannością aby użytkowanie instalacji było wygodne i bezpieczne.
Aparaturę modułową dobieramy indywidualnie do wykonywanej instalacji. Używamy modułów tylko uznanych producentów (Legrand, EATON, HAGER) co gwarantuje wieloletnią niezawodność oraz bezpieczeństwo domowników.
W wykonywanych przez nas instalacjach wykorzystujemy kable i przewody tylko najwyżej jakości znanych producentów (NKT, TFKable, itp ) w izolacji 450/750V.
Przewody są układane bardzo dokładnie za pomocą uchwytów pomaga to zaoszczędzić materiał przy tynkowaniu oraz zapobiega przebarwieniom
Wykonywane przez nas instalacje są przede wszystkim innowacyjne i bardzo bezpieczne. Wykonujemy je z najwyższej jakości materiałów, co pozwala nam udzielać aż 5 letniej gwarancji na wykonane prace. Używamy produktów takich firm jak: TFKABLE, ABB, HAGER, LEGRAND i innych.
Do wykonanej instalacji przekazujemy inwestorowi pełną dokumentację (protokół z pomiarami, schemat rozdzielnicy, dokumenty niezbędne dla operatora)
Oferujemy usługi serwisu instalacji elektrycznych w budynkach jedno i wielorodzinnych. Naszym klientom oferujemy usługę SERWIS 24H która daje pewność, że usterka instalacji zostanie usunięta w ciągu 24 godzin od chwili zgłoszenia.