Tze.pl Wrocław ul. Kominiarska 62A Nip 827 192 58 20

Usługi budowlane i remontowe

ekipa budowlana tze web

Nasz zespół

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem w budowlance jak również w montażu instalacji.

Stanowimy zgraną ekipę budowlańców i instalatorów, którzy potrafią  ze sobą dobrze współpracować, dzięki czemu praca przy budowie domu sprawnie posuwa się ku końcowi.

 

koparka

ZAJMIEMY SIĘ DZIAŁKA I PROJEKTEM ORAZ ADAPTACJĄ.

W ramach podpisanej umowy o współpracy przedstawimy projekt, który będzie odpowiadał Twoim wymaganiom. Na Twoje życzenie zmienimy układ pomieszczeń, ich wielkość lub przeznaczenie. Projekt będzie spełniał wszystkie warunki techniczne wymagane przez Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego lub WZ

budowa

ZAJMIEMY SIĘ PRACAMI ZIEMNYMI I MURARSKIMI

Przygotujemy teren pod budowę. Prace murarskie obejmują wykonanie fundamentów, izolacji poziomej, termicznej, wymurowanie ścian nośnych i działowych, kominów i przewodów wentylacyjnych jak również różnego rodzaju dobudowy. W zakresie naszych prac znajduje się również konstrukcja stropu oraz usługi dekarskie i blacharskie.

Realizując każde zlecenie naszym celem jest zadowolony Klient. Szanujemy też czas – swój i naszych zleceniodawców – dlatego trzymamy się wyznaczonych z góry terminów.

ekipa remontowa tze web

TYNKI, WYLEWKI, ZABUDOWA KARTON GIPS, MALOWANIE

Dzięki wysokiej jakości wyposażeniu firmy  szybciej i dokładniej wykończymy powierzchnie ścian i sufitów. Wyjątkowe rozwiązania nadadzą wnętrzom ciepły i nowoczesny klimat. Możemy również zaoferować wykonanie sufitów podwieszanych listwowych i kasetonowych, systemów oddymiania i grzewczych.